Inne

Co musisz wiedzieć organizując ślub w plenerze?

Wesele w plenerze, zabawa pod gołym niebem, nastrojowa muzyka to wydarzenie jak z bajki. Jednak organizowanie takiej uroczystości rządzi się zupełnie odmiennymi prawami niż te organizowane na sali weselnej.

Wesele w plenerze

Uroczystość w plenerze to dobry pomysł bez względu na to gdzie odbywa się ślub. Jeśli są to dwa odległe miejsca, warto gościom zapewnić transport, zwłaszcza gdy impreza plenerowa odbywa się pod miastem i odległość jest spora.
Organizując wesele w plenerze musisz zwrócić uwagę by goście mieli gdzie usiąść, aby była dostępna toaleta, jakaś ochrona przed słońcem lub deszczem.

W związku z tym, że wesela w plenerze są coraz bardziej popularne, wiele lokali ślubnych poszerza ofertę o organizowanie takich przyjęć. Powstają także firmy, które zajmują się wyłącznie organizacja wesela na świeżym powietrzu. Na co warto zwrócić uwagę podczas organizowania wesela w plenerze>

– prognoza pogody,
– przygotować ciepłe koce,
– lampy i lampiony,
– przypomnieć gościom o wygodnym obuwiu,
– przygotować drogowskazy,
– przygotować parasoli.

Dodatkowy pomysł na to by Wasz ślub był niezwykły

Młoda para w czasie organizacji wesela w plenerze skupia się na jedzeniu, alkoholu i muzyce, a warto też pamiętać o tym, aby goście mieli gdzie odpocząć od jedzenia i hałasu. Warto przygotować strefę relaksu, w której możemy umieścić fotele, pufy, leżaki i minilodówkę z chłodnymi napojami.