Inne

Gdzie udać się w wolnym czasie z trzylatkiem?

Rodzice małych dzieci często skarżą się na to, że są uziemieni, ponieważ nie mają zbyt wielu możliwości korzystania z rozrywek. Maluchy niechętnie chodzą do restauracji, zachowują się źle w kawiarni i szukają tylko miejsca do zabawy. Naprzeciw takim rodzicom wychodzą sale zabaw dla dzieci, które coraz częściej przygotowują u siebie kącik rodzica, gdzie można usiąść i spokojnie napić się kawy oraz porozmawiać, a swojego malucha zostawić pod opieką animatora, który zadba o to, aby kilkulatek się nie nudził. Już trzyletnie dzieci można z powodzeniem przyprowadzać w takie miejsca i jedynie mieć na nie oko. Dziecko dodatkowo ma możliwość kontaktu z rówieśnikami i nawiązywania pierwszych relacji koleżeńskich.

Jakie atrakcje można znaleźć w sali zabaw?

Właściciele klubów dziecięcych bardzo dbają o swoich małych gości i przygotowują dla nich prawdziwe labirynty przygód. Można więc wspinać się, zjeżdżać, skakać na trampolinach, czy tarzać się w kolorowych piłeczkach. W salach znajdują się też automaty do gry i inne pojazdy. Przede wszystkim jednak, można liczyć na pomoc profesjonalnego animatora, który nie pozwala się dzieciom nudzić i cały czas dba o ich bezpieczeństwo. Taka pomoc animatora to także wspaniałe rozwiązanie, jeśli planujemy urodzinki na sali zabaw. Rodzice mogą spokojnie pić kawę w kawiarni, a dzieci znajdują się pod dobrą opieką.

Ile kosztują wejścia na sale zabaw dla dzieci?

W każdym większym mieście można znaleźć przynajmniej kilka klubów dziecięcych, w których funkcjonują tego typu sale. Wejście na godzinę waha się od kilku do kilkunastu złotych. Im dłuższy czas zabawy lub większa grupa jej uczestników, tym na mniejszy wydatek można liczyć. Organizując urodziny dla kilkulatka można liczyć na znacznie bardziej korzystną cenę, która ustalana jest odgórnie. W cenę imprezy wchodzi często tort dla gości oraz drobne podarunki dla wszystkich gości. Niektóre miejsca oferują też dodatkowe atrakcje, w zależności od potrzeb.