Inne

Idealne prosecco z mobilnego baru

Prosecco van to bardzo stylowa ozdoba imprez. Jego unikalny wygląd sprawia, że przyciąga wzrok, doskonale się prezentuje, a co najważniejsze, na długo pozostanie w pamięci zadowolonych gości. Możliwość postawienia go w każdym miejscu jest zaletą tego typu rozwiązań.

Dlaczego warto serwować prosecco?

Prosecco van to specjalny samochód, którego głównym zadaniem jest dostarczenie mocno schłodzonego, idealnie nabąbelkowanego wina prosecco. Dzięki temu rozwiązaniu organizatorzy imprezy nie muszą martwić się o to, czy alkohol będzie odpowiednio schłodzony i dobrze podany. Prosecco wyróżnia się doskonałym, delikatnie owocowym smakiem. Wyróżnimy w nim nuty:
– gruszki,
– jabłka,
– delikatne nuty cytrusów,
– czasami pojawiają się nuty kwiatowe, owocowego cukierka czy galaretki.
Mobilny bar doskonale wpisuje się w klimat imprez w stylu vintage.

Jakie ma zalety?

Prosecco van jest bardzo stylową, unikalną i niepowtarzalną ozdobą imprez okolicznościowych i przyjęć. Jego zaletą jest to, że dojedzie w każde miejsce, przyciągając uwagę wszystkich gości. Porsecco van może być też idealną scenerią do klimatycznych, pamiątkowych zdjęć. Porsecco van oprócz tego, że jest niezwykle stylowym i dekoracyjnym uzupełnieniem każdej ważnej imprezy, to jeszcze spełnia najważniejsze wymagania ekologicznych gości. W barze serwowane są biodegradowalne kieliszki, słomki i kubki, co na pewno zachwyci maniaków dbania o środowisko. Tego typu idee są warte poparcia!