banner

 Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.     Dziś niedziela, 26 maja 2019 roku       Jesteś 1266910 naszym gościem.       Osób on-line: 29

Nowa strona Katolickiego Stowarzyszenia im. sł. B.s.M. Konsolaty Betrone
Księga gości             razem 582 wpisów         [ nowy wpis ]    
[poprzednia strona]     [następna strona]
Wpis nr:582
14.02.2019 15:37
Lidia
Od 10 lat w depresji, sama z chorym synem. Idę tylko dzięki Bogu. Teraz syn igra z losem i życiem, upojony studiami szaleje, za nic ma mnie i dom. Cierpię bardzo.
Wpis nr:581
11.02.2019 21:05
Teresa
C.D.PAMIĘCI MOJEJ SIOSTRY ELI GROSZEK/Mikitiuk/....Rozsypują kwiaty po drodze,którą idę i jest mi smutno.Spotykam ludzi,lecz się nie witamy.Ukradkiem rzucamy sobie spojrzenia.Są zimne.Zmęczona beznadziejnością wkraczam w labirynt.Mimowolny uśmiech rozjaśnia mi twarz.A na końcu drogi czeka przyjaciel. Dla wszystkich dusz maleńkich które nie mogły być na pogrzebie ELI przedstawię wiersz odczytany przy grobie przez moją córkę Małgosię. DUSZA KTÓRA KOCHA. DUSZ KTÓRA KOCHA BOGA SWEGO W NIEBIE. JEST CIĄGLE RADOSNA NIE ŻYJE DLA SIEBIE. UŚMIECHEM ROZNOSI MIŁOŚĆ SWEGO PANA. I SERCEM GORĄCYM JEST JEMU ODDANA. TO DUSZA NAJMIEJSZA JAK PYŁEK NA DRODZE. LECZ DLA PANA NIEBIOS JAK RÓŻAW OGRODZIE. JEJ SERCE OTWARTE NICZYM PĄK W ROZKWICIE. RADOŚNE I SKROMNE WIEDZIE ŻYCIE. UFNOŚCI JEJ NIE BRAK I WIARY JEJ STAJE. JEST PROSTA SERDECZNA I MIŁOŚĆ ROZDAJE. JEST PROSTA SERDECZNA I MIŁOŚĆ ROZDAJE. CHOĆ LICHA Z WYGLĄDU W DZIAŁANIU TO SIŁA. TAKA MAŁA DUSZA WCIĄŻ BOGU JEST MIŁA. TO KANAŁ MIŁOŚCI CO OD STWÓRCY PŁYNIE. RADOŚĆ TAKIEJ DUSZY NA INNE TEŻ SPŁYNIE. WSZYSCY ŚWIĘCI W NIEBIE ZATAŃCZĄ Z RADOŚCI. SZCZĘŚLIWE ŻE KIEDYŚ U NICH BĘDZIE GOŚCIĆ.. GROSZEK.
Wpis nr:580
11.02.2019 20:30
Teresa
PAMIĘCI MOJEJ SIOSTRY ELI GROSZEK /Mikitiuk/. SMUTEK,PUSTKA,TĘSKNOTA I TWÓJ ELU UŚMIECH NA FOTOGRAFI MÓWIĄCY "JA JUŻ NIE CIERPIĘ,MÓJ OBLIBIENIEC,MÓJ BÓG TULI MNIE W SWOICH RAMIONACH". WYBACZ PANIE,ŻE ŁZY SAME LECĄ TO Z TĘSKNOTY,BO Z MIŁOŚCI ZGODZIŁAM SIĘ ABY WYPEŁNIŁA SIĘ TWOJA WOLA.BRAKUJE NAM TEJ MALEŃKIEJ ISTOTY Z SERCEM PEŁNYM MIŁOŚCI I DOBREJ RADY. DZIĘKUJE TOBIE BOŻE,ŻE MOGŁAM OPIEKOWAĆ SIĘ ELUNIĄ,ŻE POZWOLIŁEŚ NAM ZADBAĆ O SAKRAMENTY ŚWIĘTE A LEKARZOM O JEJ CIAŁO. P.S. ELUNIA NAPISAŁA OK.100 WIERSZY W TYM 60 WIERSZY SAKRALNYCH/DAR DLA WSPÓLNOTY/,RESZTA JEST O ŻYCIU,PRZYRODZIE,CZEŚĆ NIEDOKOŃCZONA.ELA PISAŁA OD WCZESNEJ MŁODOŚCI-ZNALAZŁAM W INFORMATORZE KULTURALNYM Z 31 LIPCA 2001 WYWIAD Z NIĄPT"POEZJA TO ŻYCIE"PZYTOCZĘ PODSUMOWANIE ATYKUŁU CYT"Pisanie stało się dla Pani Eli rodzajem modlitwy,sposobem na życie.Nic więc dziwnego,ze tych wierszy uzbierało się sporo.Ich autorka marzy o jednym:by je kiedyś wydać.Póki co przeczytajmy jeden z nich: Pogrążona w myśli natłoku szukam ucieczki. Różne drogi ukazuje mi życie ja wciąż błądzę. Z beznadziejności układam bukiety one potem więdną.
Wpis nr:579
14.01.2019 17:43
Teresa
informacja dla Wspólnoty ;pogrzeb mojej kochanej siostry Elżbiety Mikitiuk z domu GROSZEK odbędzie się 19 stycznia 2019r/sobota/ w Płońsku.Msza Sw.o godz.13-tej w Kościele Sw.Maksymiliana Kolbego w Płońsku ul.Sw.Maks.Kolbego /tzw.bloki/. JMKWRD
Wpis nr:578
25.06.2018 11:05
Kazimierz
PAMIĘCI JURKA ZAJĄCA, Jurku, bracie w Chrystusie, duszo maleńka, druhu serdeczny, człowieku wielkiego serca ! PIĘKNIE UMARŁEŚ BO PIĘKNIE ŻYŁEŚ ! Zapadłeś głęboko w moje serce, poprzez pokorę, skromność, dobroć, ciepło, uczynność, wrażliwość, uprzejmość, taktowność. Byłeś prawdziwie Duszą Maleńką ! Zapamiętałem Cie od pierwszego spotkania w Czerwińsku, jeszcze za życia śp. ks. Józefa Gregorkiewicza. Jakże starałeś się być użytecznym. Nagrywałeś msze, nowenny do MB Nieustającej Pomocy, nabożeństwa, rozważania, rekolekcje. Podsuwałeś dyskretnie sprzęt do nagrywania ks. Józefowi kiedy przychodził na nasze środowe agapy. Dokumentowałeś pobyty i wystąpienia naszych gości, w tym z Medjugoria. Pamiętam Twoje zdjęcia z pielgrzymek do Ziemi Świętej, Rzymu, Medjugoria. W pamięci mam Twoją radosną twarz z pięknym szczerym uśmiechem, nawet w zaawansowanym stadium choroby. Dzieliłeś się doświadczniem w walce z chorobą i dzięki Tobie zacząłem korzystać z drogi walki, którą Ty przebyłeś pierwszy. Dziękowałeś Bogu za chorobę za cierpienie jako najlepszą cząstkę, którą otrzymałeś od Niego. Byłeś dla wielu przykładem dobrego męża i ojca. Podziwiałem i Elę i jej dbałość o Ciebie, czuło się że masz w niej pewne oparcie. Za nami pierwsza sobota czerwca, tyle razy witałeś Najświętszą Maryję Pannę w te pierwsze soboty, dziś to Ona Cię przywitała. Tyle różańców za Tobą, dzisiaj to my ofiarowaliśmy różaniec za Ciebie a Ty chwaląc Boga na niebieskim dworze Królowej Świata wstawiaj się za nami bo bardzo potrzebujemy jedności, mądrości i pokoju. Pozdrów tam przebywajace dusze maleńkie. Do zobaczenia w niebie. JEZU, MARYJO KOCHAM WAS RATUJCIE DUSZE
Wpis nr:577
03.02.2018 20:00
violka
Kochani dziękuję Wam za Ćwiczenia duchowne dla dusz najmniejszych na każdy dzień~~~~Jestem już na 47 dniu cz.1.Każdy jeden dzień ćwiczeń rozkładam na kilka dni.Poczyniłam ogromne postępy na mojej maleńkiej drodze dzięki tym ćwiczeniom.Jestem na tej drodze długo , ale do tej pory "kręciłam"się w kółko.Dzięki Wam zrobiłam wielkie postępy.Czy będę następne części? Pozdrawiam.V.N.
Wpis nr:576
12.12.2017 13:35
Q ADRIAN
Jest rok 2017 moja droga to ułożone stany aby moja wiara dawała choćby tyle że stałbym się zauważony przez choćby jedną osobę co by pozwoliło na przebycie znowu kolejnego przejścia ze stanu w stan a to by mi otworzyło drogę do poznawania rzeczy tak wielce wartościowych o których można powiedzieć że są nagrodą i dodatkową formą na przetrwanie między wilkami w naszej polskiej rzeczywistości ,niech mnie pan BÓG ciągle wynosi ponad ten system postępowania i niech mi się nie zaklinuje stopa pomiędzy nierównymi postawami wszelkich wymysłów ludzkiej szamotaniny by dojść do władzy wyniszczającej dobra jakie płyną z takiego obrotu sprawy.DZIĘKUJE BOGU ZA MOMENTY KIEDY CZUJE SIĘ DOCENIONY I MOGE WZRASTAĆ W DUCHU WIERNOŚCI SWOIM OSIĄGNIĘCIOM W TYM WSZYSTKIM CO MI DAJE MIŁOŚĆ MOJEGO BOGA W IMIĘ PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA. AMEN
Wpis nr:575
03.10.2017 20:20
nie wiem kim jestem
Nie wiem czy ktoś tu zagląda, ale chciałam powiedzieć, że ja jeszcze oddycham, chociaż już dawno umarłam. Dla świata mnie nie ma, od dawna z nikim nie rozmawiam, jedynie czasami płacze, i czasami wykrzykuje Bogu (który niewiem czy wie o moim istnieniu). Bardzo potrzebuje człowieka, ale się boję i wstydze, że można mieć tak głłupie problemy.
Wpis nr:574
19.08.2017 21:54
ostatnia z ostatnich
Zabierz, Panie, i przyjmij całą wolność moją....daj mi jedynie miłość Twą i łaskę
Wpis nr:573
07.06.2017 19:42
Monika
Moje życie legło w gruzach. Nie powinnam tu tego pisać, ale cóż mi zostało? Mój mąż okazał się nałogowym hazardzistą. Narobił gigantycznych długów. Teraz zniknął. Codziennie otrzymuję listy z groĽbą egzekucji komorniczych. Naliczyłam się już ponad 80 tysięcy zł długu. Nie wiem, czy to wszystko. Mam na utrzymaniu troje uczących się dzieci. Najmłodsze jest chore. Próbuję ratować co się da, zwłaszcza dom. Niestety, mamy z mężem wspólnotę majątkową. Tracę już wiarę. Wszystko idzie bardzo opornie, a mi brakuje czasu. Lada chwila zaczną się egzekucje komornicze. Bardzo proszę, może ktoś mógłby mi pomóc, wesprzeć – może w formie pożyczki. Żeby przetrwać ten najtrudniejszy czas. Jest pewna szansa, że uwolnię się przynajmniej z części długów męża. Potrzeba jednak na to czasu. Częściowe spłaty spowodują odroczenie egzekucji. Ja nie mam już żadnych pieniędzy, dosłownie brakuje mi na życie.
Wpis nr:572
26.02.2017 05:59
Marek
Wiem, że to nie miejsce na to. Ale ja jestem zrozpaczony, nie wiem, co robić. Trudno teraz opisać całą sytuację, ale toniemy w długach. Grozi nam utrata domu. Co będzie z moim chorym dzieckiem? Moje zadłużenie sięga 70 tysięcy złotych. Proszę, błagam na wszystko – jeśli ktoś ma taką możliwość, niech mi pomoże. Zrobię wszystko, co tylko jest zgodne z prawem. Gotów jestem nawet oddać życie, byle tylko ratować swoją rodzinę. Błagam ….
Wpis nr:571
18.01.2017 07:46
hania
bardzo dziekuje za wszystko dobro co otrzymuje proszę o dalsze laski boze i zdrowie dla całej mojej rodziny
Wpis nr:570
10.01.2017 10:56
kundzia
Wielbi dusza moja PANA... cieszę się,że mogę napisać do Was,błogosławionego dnia Wszystkim
Wpis nr:569
18.09.2016 10:35
Anna
Proszę o modlitwę, by Pan Jezus w Roku Miłosierdzia okazał swoje miłosierdzie Tomkowi i Monice, by nie zaniechali drogi porozumienia i wspólnego małżeńskiego życia dla dobra ich niespełna rocznego Adasia. Bóg zapłać.
Wpis nr:568
02.09.2016 14:42
Asia
Proszę o modlitwę o moje duchowe uzdrowienie i pogłębienie relacji z Bogiem.
Wpis nr:567
14.07.2016 01:19
maleńka
W sobotę odszedł do Pana ks.kanonik Edward Passon(więcej informacji na stronie parafii św.Jerzego w Kętrzynie). Wiele razy wytrwale posługiwał maleńkim na Wieczernikach w Sątocznie. Proszę, pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
Wpis nr:566
20.05.2016 22:20
Krystian
Prosze o Modlitwe za mojego syna rodziców rodzeństwo oraz mnie samego
Wpis nr:565
23.10.2015 02:24
Karol
Dziękuję z całego serca za prowadzenie radia oraz Ćwiczenia duchowne dla dusz najmniejszych na każdy dzień. Oby Pan miał waszą wspólnotę zawsze pod opieką.
Wpis nr:564
29.09.2015 17:32
Kazimierz
Michałku niech Cię święty Michał dostarczy do nieba bo tam komputerowca pilnie potrzeba usuń wszystkie tam wirusy co na skrzydłach i na duszy potem wracaj szybko do nas Radio Konsolatę prowadĽ !
Wpis nr:563
23.06.2015 10:28
Andrzej Józef Czerwinski
Prośba O Modlitwe za Rodzine Duchów Kozina Mama + Ojciec Bracia + Siostry + dzieciaki w imieniu jezusa chrystusa i kaziu trucking Ltd.
[poprzednia strona]     [następna strona]

©2010-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona jest własnością Katolickiego Stowarzyszenia Konsolata. polityka prywatności


Do góry!